Затвори

Кариери

Динамичната търговска дейност на ETEM, заедно с глобалното разширяване и технологично развитие на компанията изискват привличането на нови и талантливи професионалисти.

Ние търсим хора с креативен и новаторски дух и положителна нагласа.

Хора, които се впускат смело в предизвикателствата, постигат поставените цели и имат значителен опит в алуминиевата индустрия.

Всъщност постоянно търсим отдадени хора с характер и установена бизнес етика.

Ако смятате, че покривате гореизброените критерии, моля, свържете се с нас.

Ще се радваме да се запознаем!

Свободни позиции

Обслужване на клиенти

Junior Project Manager for Architectural Applications – International Markets Magoula, Greece

Junior Project Manager for Architectural Applications – International Markets

Magoula, Greece

We are looking for a dynamic, driven, hands-on Junior Project Manager to join our factory facilities, located in Magoula, Greece.

Key responsibilities

  • Work closely with the different departments of the company during all stages of a Project, from estimation and costing up to execution phase;
  • Assist in planning and execution of ongoing and future projects for architectural aluminum systems in various international markets (USA, CANADA, ASIA, etc.)
  • Analyze the different needs of a Project, prioritize them and schedule their execution;
  • Coordinate different tasks and actions and monitor closely to make sure Products are delivered accurately and on time according to schedule;
  • Participate in finding, proposing and sourcing special solutions and components needed for a Project;
  • Conduct QA/QC internally as well as externally in different suppliers;
  • Communicate closely with the Architect/Engineer/Contractor of a Project in the context of project monitoring and execution;
  • Get in contact with leads from different markets for potential future projects and businesses.

Skills and qualification

  • BA in Civil or Architectural Engineering, with a focus in construction;
  • Use of MS Office and AutoCAD is essential;
  • Excellent command, oral and written, in English; the Second language will be appreciated;
  • Any knowledge around Architectural Aluminum systems and their applications and/or related software will be considered a plus;
  • Team player, problem-solving, ability to multitask, operate well under pressure and deadlines.
  • Focused on delivering result and meeting targets;
  • Comfortable with different environments/cultures;
  • Availability for traveling if needed.

What we offer

  • Competitive remuneration package.
  • Continuous training.
  • Opportunities for development in a dynamic and growing international group.
  • A long-term career with a well-established and highly rated company.
  • Exposure in a multinational dynamic sales environment.

Finance&Accounting

Счетоводител София, България

Счетоводител

София, България

Ние търсим силно мотивирана и организирана личност, която да се присъедини към нашия екип на позицията:

Задължения и отговорности:

  • Събира, проверява, сканира и отстранява несъответствия свързани с фактури от доставчици и отчети на служители;
  • Съгласува и отстранява несъотвествия свързани със задължения;
  • Подготвя месечни рекапитулации на доставчици и др. задължения;
  • Подготвя паричен поток на дневна база и извършва плащания;
  • Проследява задълженията към доставчици и навременното плащане към тях;
  • Участва активно в месечното и годишно приключване;
  • Като част от Финансов отдел работи в тясно сътрудничество с Центъра за споделени счетоводни услуги, отдел Логистика и Доставки;

Изисквания към кандидатите:

  • Опит в сферата на счетоводството от 1 до3 години, подходяща и за студенти по Счетоводство/ Финанси ;
  • Добро владеене на английски език (писмено и говоримо);
  • Умения за работа в САП - предимство, но не е задължително условие;
  • Компютърна грамотност, с фокус върху Ексел ;
  • Умения за приоритизиране на задачите и управление на времето;
  • Логично мислене, умения за следване на процес и готовност за разрешаване на изключения от процеса;
  • Работа е екип;

Ние предлагаме:  Атрактивно възнаграждение, Допълнителнo здравно осигуряване, Ваучери за храна и подаръчни, Карти за спорт;

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност. Моля, изпратете Вашата автобиография на имейл: sbashliyska@etem.com.

В качеството си на администратор на лични данни ЕТЕМ БГ ЕАД отговаря на всички изисквания на Регламента за личните данни.

ЕТЕМ БГ ЕАД Ви информира, че част от доброволно предоставените по настоящата обява данни са лични и попадат под специален режим на защита по смисъла на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за постигане на законово позволени цели, свързани с настоящата обява, както и за реализиране на законните интереси на администратора на личните данни. ЕТЕМ БГ ЕАД обработва, съхранява и използва доброволно предоставените лични данни в рамките на законово уредените срокове, като гарантира тяхната сигурност и опазване в тайна.

Информираме Ви и Вие се съгласявате, че ЕТЕМ БГ ЕАД предоставя личните данни на държавни органи и институции, или трети лица, когато има такова задължение по силата на закон, или е необходимо за реализиране на Вашите права и законни интереси като участник в подбор и за евентуалното, бъдещо учредяване на трудово правоотношение. При спазване на вътрешните правила на ЕТЕМ БГ ЕАД имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, право да бъдете заличен, както и имате право да възразите срещу обработването, предоставянето и разкриването на Вашите лични данни за различни от тук посочените цели.

Формуляр за кандидатстване

* Полетата, обозначени със звездичка, са задължителни Изпрати
Съобщението беше изпратено успешно!